Найкращі ціни від провідних страхових компаній

Туристичне страхування (COVID-19)

Подорожуйте безпечно оформивши туристичну страховку у нас з покриттям COVID-19, ви можете бути впевнені у фінансовому захисті та організації лікування. Проте, звісно, дотримуйтесь правил гігієни та рекомендацій МОЗ. а ми бажаємо вам не скористатися страховкою.

Отримати консультацію

Страхування на візу

Нагадуємо, що особи, які подають документи на національну візу у польських консульських установах повинні надати документ, який підтверджує наявність медичного страхування в Польщі або медичного страхування з мінімальною сумою страхового покриття 30 000 євро. Строк дії страхування не може бути коротшим за період перебування іноземця на території Польщі та мусить забезпечувати усі витрати, які можуть виникати під час перебування у зв’язку з терміновою потребою повернення з медичних причин, надання медичної допомоги, невідкладного госпіталізації, або у зв’язку зі смертю, в якому страхувальник зобов’язується покрити надані застрахованій особі кошти для оплати медичних послуг безпосередньо для закладу, що надає ці послуги.

Отримати консультацію

Зелена карта

Без Зеленої картки виїзд за межі України на авто неможливий! Зелена картка – обов’язковий міжнародний страховийсертифікат. Його наявність є обов’язковою умовою для водіїв, які планують виїхати за кордон на власному автомобілі.

Отримати консультацію

Автоцивілка

Автоцивілка – вид обов’язкового страхування для водіїв. Вартість поліса, покриття і ліміт відповідальності регулюється законодавством. Поліс діє виключно на території України.

Отримати консультацію

Наші послуги

Візова підтримка

Авіаквитки

Про нас

Відгуки наших клієнтів